6. BK kemp

Koncem srpna jsme se sešli na dalším už 6. brutal kempu na Klínech.

Zvolili jsme klasické zahájení v podobě sprintů na milion způsobů a kruháče specializovaného na jednotlivé partie, na konci jsme si trochu zasoutěžili v přetahování lanem a hned jsme se dali s chutí do oběda.

Po lehké pauze, jsme si za krásného počasí užili panoramatický běh okolo přehrady Fláje. Po svačině nově následoval závod jednotlivců spočívající v překonání překážek na čas. Všichni podali brutální výkony a nejlepší tři z kluků a holek vyhráli brutální ceny. Po večeři, aby toho nebylo málo, jsme dali grilovačku a začala decentní párty s překvápkama.

Ráno nám krásně svítilo sluníčko, tak jsme si dali výklus před snídaní na vystřízlivění a pustili se do snídaně. Po snídani jsme si dali drsný silový intervalový kruháč, který dal ve vedru dost zabrat, ale všichni ho krásně zvládli! Závěr kempu probíhal v klasickém duchu soutěží a cvičení ve dvojicích, kde už všichni makali ze všech zbylých sil. Bylo super počasí, super parta, moc jsme si to užili a v říjnu se budeme těšit na další BK kemp, který se koná již 3.-4.10.2015 opět na Klínech :)

Děkujeme všem a těšíme se na Vás na dalším kempu v říjnu.